Menu
Your Cart

ZAMÓWIENIA I PYTANIA KIERUJ NA NUMER: 501 777 407

Kofeina

Bostery przedtreningowe nazywane inaczej jako przedtreningówki – to ratunek dla przemęczonych sportowców. Działają jako natychmiastowy „zastrzyk” energii. Rozgrzewają mięśnie i pobudzają do treningów potęgując transport tlenu i substancji odżywczych do mięśni. W naszym sklepie Suple Maximus - www.suplemaximus.pl służymy radą i pomocą w doborze suplementów. Jeśli szukasz odżywki Bydgoszcz lub suplementy Bydgoszcz, to wpadnij do jednego z naszych sklepów stacjonarnych w Bydgoszczy, gdzie dodatkowo doradzimy w doborze boosterów przedtreningowych. Czekamy na Ciebie przy ulicy Chabrowej 9 (obok siłowni Maximus Klub)

Brand: OLIMP Model: 1521455
Olimp Caffeine Kick 60 caps to wysokiej jakości kofeina w kapsułkach. Aż 300mg w porcji! Zalecamy Caffeine Kick jeżeli: Poszukujesz produktu, który wpłynie na przyspieszenie metabolizmu Chcesz aby Twój został pobudzony Zależy Ci na właściwościach termogenicznych ..
17,90 zł
Brand: TREC Model: 31285851415
Caffeine 200 PLUS zawiera ultra-czystą kofeinę bezwodną i wzmacniającą jej działanie naryngeninę. Preparat niezwykle szybko pobudza organizm do wzmożonej aktywności fizycznej i psychicznej. Kofeina nie tylko stymuluje centralny układ nerwowy, ale również pomaga przezwyciężyć zmęczenie i trening..
21,90 zł
Wyświetlono: 1 do 2 z 2 (1 stron)